Website Generator

ESTETICKÁ MEDICÍNA

MUDr. Eliška Kuhnová

LÉKAŘSKÝ CHEMICKÝ PEELING


regenerace a omlazení stárnoucí pokožky, sjednocení tónu, vyhlazení jemných vrásek a zvýšení pružnosti pleti, zmírnění projevů akné, zmenšení pórů, odstranění drobných jizviček

INJEKČNÍ APLIKACE VÝPLNĚ KYSELINY HAYLURONOVÉ


korekce vrásek, korekce atrofických jizev a defektů kůže, zvětšení objemu rtů a vylepšení kontrury rtů, mezoterapie pokožky v oblasti krku, dekoltu, hřbetu rukou

FACELIFT - APLIKACE MEZONITÍ


lifting povadlých tkání obličeje a těla bez modřin a otoků, vypnutá pleť, jasněnjší rysy obličeje a mladistvý, svěží vzhled, efekt trvá až 5 letINJEKČNÍ LIPOLÝZA NA ŠTĚPENÍ A ODSTRANĚNÍ TUKU


redukce podbradku, odstranění tuku na břiše, vnitřních stehnech, na zadní straně paží, zlepšení celulitidyLékařský chemický peeling

Chemický peeling je metoda omlazování kůže.
Jedná se o kontrolovaný proces odstraňování odumřelých kožních buněk, jehož výsledkem je lepší vzhled pokožky.

Nejčastěji se ošetřuje oblast obličeje, krku, dekoltu, zad a hřbetů rukou.


Využívá se při řešení těchto problémů:


 • Akné – zmírnění projevů, zmenšení pórů a odstranění drobných jizviček
 • Mastná pleť – nadměrná činnost mazových žlázek
 • Pigmentace – barevné sjednocení a projasnění pleti
 • Rozšířené póry – zmenšení rozšířených pórů
 • Stárnoucí pleť – odstranění stárnoucích projevů pokožky, zvýšení hydratace a pružnosti pleti
 • Vrásky – zjemnění vrásek


.

Postup zákroku


Aktivní látky naneseme rovnoměrně na ošetřovanou oblast. Na vrchní vrstvu kůže krátce působí kyselina glykolová (AHA). Působením AHA kyselin se pokožka rozvolní a začne se obnovovat. 

Ošetření trvá pouze několik minut a je téměř bezbolestné. 

Chemický peeling provádíme v týdenních intervalech, většinou doporučujeme 4 - 6 sezení podle rozsahu poškození pokožky a typu ošetřovné pleti. 

Podle typu pleti provádíme hluboký, středně hluboký, nebo povrchový chemický peeling. Čím je AHA kyselina koncentrovanější, tím hlouběji se dostane.


Doba hojení


Na zklidnění pokožky po chemickém peelingu vám doporučíme vhodný krém. 14 dní po ošetření nevystavujte pokožku přímému slunci.

Po zákroku je pokožka 1–2 dny růžová až červená. Následuje žádoucí mírné olupování, které lze skrýt make-upem.

Mezonitě – Facelift

Aplikace mezonití umožňuje vektorový lifting měkkých tkání a povislé kůže.
Jedná se o minimálně a zanedbatelně invazivní zákrok pouze pomocí tenké jehly aplikované do povolených tkání.

Díky aplikovaným mezonitím dochází ke stimulaci tvorby kolagenu a vytváření nové kolagenové zpevňující sítě. Tyto zcela hypoalergenní mezonitě se pak během 6 až 9 měsíců zcela bezpečně rozloží, ale následné vypnutí tkání přetrvá až 3 roky.


Jak vektorový lifting pomocí mezonití funguje?


Po aplikaci se tvoří kolagen kolem těchto mezonití a vytváří se zpevňující kolagenová "kostra", která v pokožce zůstává i po vstřebání a rozložení nití. Díky této kolagenové "kostře" v místě aplikace mezonití přetrvává zpevnění pojivové tkáně a dochází k zvedání povadlé tkáně, zpevnění a vyhlazení pleti. 


Kde všude lze mezonitě na těle využít?


Mezonitě lze využít jak v obličeji, tak na celém těle. V obličeji jsou vhodné pro drobné vrásky kolem rtů, vrásky mezi obočím, vrásky kolem očí, pokleslé obočí, nasolabiální záhyby a vrásky, povislá kůže a kontury tváře. Také na vrásky na krku a dekoltu. Mezonitě lze však využít kdekoliv na těle, kde je ochablá pokožka se ztrátou elasticity. Vhodné i pro klienty necitlivé na botulotoxin. Mezonitě lze také velmi dobře využít běžných liposukcích, kdy je odsát tuk, ale kůže zůstala uvolněná. Pomocí mezonití můžeme vytvořit "novou strukturu" na povolené kůži.

Procedura slouží k omlazení

 • tváří
 • oblasti kolem očí
 • kontur dolní čelisti
 • podbradku
 • čela
 • střední partie obličeje

Mezonitě řeší

 • asymetrie obličeje
 • omlazení pleti
 • úzké rty a pokleslé ústní koutky 

Ošetření mezonitěmi je šetrné a nenáročné

Mezonitě se za 6–9 měsíců zcela vstřebají
Vlákna podpoří a omladí pleť. Do 9 měsíců úplně zmizí – rozštěpí se na oxid uhličitý a vodu. Kůže nitě jednoduše vstřebá. Mezonitě samotné přispívají k nové tvorbě kolagenu a elastinu v pleti. Efekt omlazení trvá 2–3 roky.  

 • Zpevňuje povadající pokožku a pleť
 • Obnovuje kolagenové struktury
 • Zcela mini-invazivní, ale účinný zákrok
 • Bez speciálních příprav
 • Bez řezu skalpelem a bez anestezie
 • Bez bolesti, rekonvalescence, modřin a otoků
 • Okamžitý a dlouhotrvající efekt

Týden po ošetření dodržujte klidový režim. Především v den zákroku omezte mimiku, necvičte, nepijte alkohol a nekuřte.

Zkombinujte více metod a znásobte výsledky!

Ještě výraznějšího omládnutí docílíte, když ošetření mezonitěmi zkombinujete i s dalšími zákroky.


Může to být například:

vyhlazení vrásek výplňovými materiály

chemický peeling

Aptos nitě

Aplikace materiálových výplní

Kyselina hyaluronová

Injekční výplně obsahující kyselinu hyaluronovou. Jedná se o látku přírodního původu, která je tělu vlastní, dokonale splývá s pokožkou a působí jako lifting kůže a v organizmu se odbourává přirozeným způsobem. Nehrozí žádné alergie a nežádoucí účinky. Na kůži se po aplikaci netvoří nerovnosti.

Před procedurou obvykle není potřeba žádné vyšetření a ve většině případů je konzultace spojená se samotnou aplikací. Při konzultaci nám řeknete, jaká je Vaše představa o výsledku ošetření. Společně tedy určíme oblasti, ve kterých chcete výplněmi omladit a zkrášlit. Samotná aplikace procedura pak trvá 15–30 minut

Výsledky se dostavují velmi brzy. Účinek kyseliny hyaluronové na sobě uvidíte okamžitě. Kyselina hyaluronová na sebe totiž v kůži váže vodu a pomáhá regenerovat podkoží. Efekt ošetření se díky tomu navíc postupem času navyšuje.

Po proceduře může dojít k lehkému zarudnutí, k mírnému otoku nebo ke zvýšené citlivosti v ošetřované oblasti. Někomu se také poblíž místa vpichu objeví drobná modřinka. Z těchto drobných nežádoucích efektů však nemusíte mít obavu, velmi brzy vymizí.


Jak se chovat po aplikaci výplní?

Prvních 6 hodin ošetřené místo nemačkejte, nemasírujte a mimicky nenamáhejte – zejména jedná-li se o nosoretní vrásky, aby nedošlo k posunu výplně.

Týden nedoporučujeme kosmetické ošetření, obličejové masáže a návštěvu zubaře. Kontrola po ošetření není nutná, komplikace se neobjevují. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě plně k dispozici


Kontraindikace

Neošetřují se klienti při akutním onemocněním kůže – s oparem nebo ekzémem.


Dermica Pen Gold

Modernizovaný profesionální vysokorychlostní mikro-jehličkový aplikátor

Pracuje s 11-jehličkovou kazetou (cartridge) s nastavitelnou hloubkou (od 0,25 mm. do 2,5 mm.), umožňuje otevření o více jak 80% mikro-kanálků než tradiční derma-rollery , to umožňuje větší stimulaci kolagenu a elastinu, a zvyšuje penetraci použitých sér. Výsledky jsou rychlejší, lépe viditelné a mají omlazující efekt.

Vysoká rychlost /900 mikrokanálků/1 sec/ těchto jehel výrazně snižuje čas terapie. Je nebolestivá a urychluje proces zotavení. Jehly jsou na jednorázové použití, a jsou pro klienta mnohem levnější než tradiční derma-rollery.


Produkt Dermica Pen Gold má nejen vynikající výsledky, ale i skvělý design v celokovovém zlatém provedení.


Indikace

Revitalizace, Čištění pokožky, Sjednocení pleti, Vlasová výživa, Rejuvenace – Lifting, Snížení tukových zásob - Celulitida


Dermica Pen Gold

Botox
 • Redukce vějířovitých a mimických vrásek
 • Uvolnění nežádoucího výrazu obličeje
 • Léčba hyperhidrózy - nadměrného pocení např. v podpaží


Mezoterapie
 • Vypnutí kůže a vyrovnání středně hlubokých vrásek
 • Léčba celulitidy vpravením aktivních látek do povrchových, středních a hlubokých vrstev kůže (epidermis, dermis)


DermaPLAXOšetření pomocí plazmového generátoru je nový způsob, jak redukovat vrásky, nevzhledné kožní rysy, obnovit pevnost pokožky, účinně odstranit poškození pokožky vlivem slunečního záření, zlepšit jemné linie kolem očí a zlepšit další nepravidelnosti pokožky. Odstraní převislá víčka, hluboké vrásky, pigmentace, kožní fibromy, bradavice, tetování.
Zlepšuje stav aknozní pleti a mnoho dalšího.
Cena se odvíjí na velikosti ošetřované oblasti.


E PEEL

SKIN REPAIR & HYDRATING SYSTEM E-PEEL
MADE IN EU

Princip:

Přístroj pro kontrolovanou dermální abrazi a infúzi originálních roztoků s dokonalou penetrací a rychlou zpětnou vazbou. Principem je narušení vrchní vrstvy pokožky (stratum corneum) specializovaným handpiecem, který při postupném peelingu pokožky vstřikuje na její povrch séra, kde hrají hlavní úlohu přesně zvolené aktivní látky ke každé indikaci (kyselina kojová, kyselina salycilová, kyselina hyaluronová, kyselina glykolová, arbutin, alantoin, komplex vitaminů ad.).


Tím dochází k jejich postupnému uvolňování a hluboké penetraci a ve stejném okamžiku dochází k odsávání kožního mazu a dalších nečistot, které se dostávají do odpadní nádoby.


e-peel “Komplexní estetické ošetření v jednom tahu!”


Výsledkem je hladká, měkká, hydratovaná a rozjasněná pokožka zbavená nečistot a odumřelých kožních buněk.


Technologie:

Mikroprocesorem řízený vakuový systém Skin Repair & Hydrating system e-peel umožňuje důsledný proces exfoliace pomocí dvoucestného aplikátoru s umístěnou diamantovou koncovkou e-peel. Diamantové koncovky použité v aplikátoru e-peel jsou potaženy 100% přírodním diamantem. To umožňuje hladší a účinnější exfoliaci pokožky. Tento proces je absolutně bezbolestný a nepředstavuje pro klienta žádné riziko. Přístroj je navržen tak, aby optimalizoval tok séra přes exfoliovaný povrch pokožky, což zajistí maximální penetraci specilně navržených sér e-peel do hlubších vrstev.Originální séra e-peel jsou vyrobena v nejmoderních laboratořích s vysokým obsahem účinných aktivních látek:Vitamin C Regenerační sérum s antioxidanty & extraktem z řas
Algae Extrakt, kyselina hyaluronová, alantoin, kyselina glykolová a vitamin C
Indikace:
Pleť vyžadující hydrataci a obnovu, všechny typy vrásek bez ohledu na stupeň jejich závažnosti.
Výsledek:
Regenerovaná hydratovaná pokožka. Jemnější a mekčí na dotek.


Rozjasňujicí sérum s kyselinou kojovou, arbutinem & enkapsulovaným komplexem vitaminů A, C a E
Kyselina kojová, arbutin, kyselina glykolová a enkapsulovaný koplex vitamin A, C & E
Indikace:
Poruchy pigmentace způsobené hormonální antikoncepcí, pokožka požkozená sluncem, stařecké skvrny, zašedlá pleť
Výsledek:
Zdravý vzhled, jednotná a rozjasněná pleť zbavená zašednutí a barevných nedokonalostí.


Hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou & panthenolem
Kyselina hyaluronová a panthenol
Indikace:
Dehydratovaná pleť, suchá anebo normální pokožka, pokožka bez barvy, všechny typy vrásek bez ohledu na stupeň jejich závažnosti. Zklidnění pokožky, zmírnění začervenání.
Výsledek:
Pleť dokonale hydratovaná, zklidněná, hladká a měkká na dotek.


Čisticí sérum s kyselinou salicylovou & aloe
Kyselina salicylová, aloe
Indikace:
Kožní seborea, mastná pokožka, akné
Výsledek:
Dokonale vyčištěná pleť zbavená kožního mazu. Navíc má kyselina salicylová antibakteriální účinek, tato vlastnost je u akné a mastné pokožky zvláště důležitá. Aloe pomáhá k rychlé regeneraci.


IPLPulzní světlo trvale odstraňuje nežádoucí ochlupení
Pulzní světlo je nejúčinnější metoda, jak odstranit ochlupení ze všech částí těla. Jeho funkce je velmi jednoduchá: fotoepilační přístroj vyšle bezpečný světelný svazek, který se při kontaktu s hnědým pigmentem ochlupení přemění v teplo. Po několika ošetřeních dochází k trvalému odstranění nežádoucího ochlupení.
Přístroj využívající pulzní světlo EFB beauté® využívá exkluzivní patentované technologie pro odstranění blond a bílého ochlupení. Přístroje pracujíc&ia cute; s IPL (intenzivní pulzní světlo) značky EFB beauté® dokáží jako jediné výrazně a trvale snížit blond a bílé ochlupení neobsahující pigment.

IPL pro navrácení mladistvého vzhledu pleti
Modelová řada IPL EFB beauté® umožňuje vícenásobné využití: jedná se současně o přístroj pro postupnou a trvalou fotoepilaci a pro fotorejuvenaci. Pulzní světlo výrazně snižuje nepravidelnosti povrchu kůže: jemné vrásky, zarudnutí atd. Pleť tak znovu získává mladistvý vzhled: jednotný odstín a pevnost!

MOŽNOSTI VYUŽITÍ
Výhodou pulzního světla je, že oproti většině přístrojů pracujících s laserem umožňuje kombinaci několika různých ošetření pomocí stejného IPL. Fotoepilace umožňuje trvale snížit intenzitu nežádoucího ochlupení na všech částech těla. Fotorejuvenace umožňuje navrátit pleti mladistvý vzhled zmírněním jejích nedokonalostí.
Parametry těchto zařízení umožňují kvalitně provádět zákroky, na které většina konkurenčních přístrojů nestačí. Jako jediné zařízení na světě odstraňuje i světlé chloupky.

Indikace:
 • Trvalá epilace tmavých, šedivých a světlých chloupků
 • Fotorejuvenace
 • Odstranění žilek na obličeji i těle
 • Odstranění hemangiomů
 • Odstranění nežádoucích pigmentací
 • Podporuje odstranění jizev
 • Léčba akné


RADIOFREKVENCEČÍM SE LIŠÍ A CO JE DVTP?
Carismed KONTUR MD hloubkou a tvarem multipolární radiofrekvenční energie s inovativním DVTP (Hluboký Volumetrický Termální Profil). DVTP zvyšuje účinek a zefektivňuje působení energie nezbytné pro formování postavy s obsahem tuku a celulitidy. Důvodem vynikajících výsledků je, že se dostává více tepelné energie do hlubších vrstev tkáně, mnohem efektivněji ve srovnání s monopolárními či bipolárními technologiemi.

JAK POMÁHÁ?
Díky jedinečné schopnosti změny frekvence a polarity v multipolárním radiofrekvenčním prostředí dosahujeme lepšího a především bezpečnějšího průniku do tkáně. Zařízení je nastaveno tak, abychom dosahovali účinnějšího a bezpečnějšího působení na unikátní nastavení pro ošetření těla a zmírnění projevů celulitidy, přístrojem vytvoříme jedinečný profil tepelné energie (tzv. DVTP), se zaměřením na vyšší teplotu pro efektivnější průnik do hlubších vrstev tkáně.

JAKÉ OPERAČNÍ REŽIMY EXISTUJÍ?
Automatický režim nabízí dokonalé přednastavení pro všechny oblasti těla a obličeje. Profesionální režim umožňuje uživatelům nastavit své parametry ručně.

CO JE TO CMF/TOP?
CMF/TOP je řízený software volitelný v profesionálním režimu. CMF je variabilita multifrekvenčního cyklu, postavena na výběru z 3 možných frekvencí: 0,5 MHz, 0,75 MHz, 1 MHz nebo další funkce tzv. "efektu vlny".
Unikátní funkce "efektu vlny": Uživatel může zvolit tzv. "efekt vlny", což je automatická změna frekvencí s alternativním střídáním mezi časovými cykly ve všech možných kombinacích mezi dvěma a třemi frekvencemi. "Efekt vlny" umožňuje zahřívání vrstev tkáně rozdílné hloubky, společně s odvodněním a masážním efektem.
Co je to "TOP" časování změny polarity mezi elektrodami? Jedná se o spínání změny polarity mezi elektrodami, které kombinujeme ve stejném okamžiku se změnou frekvence, v pořadí tam a zpět mezi zápornými a kladnými póly, tím zajistíme zahřívání tkáně vždy do středu mezi elektrodami, proto se jedná o velmi efektivní lokální ošetření. Změnu polarity můžeme navolit ručně v cyklu od 1 až do 7,5 sekund.

ČEMU CMF/TOP POMÁHÁ?
Kombinace a synergické využití radiofrekvenčního působení s unikátní funkcí CMF/TOP zajišťuje homogenní zahřívání ošetřované oblasti s využitím větší energie zaměřené pouze na oblast, kterou jsme se rozhodli ošetřovat. Když k tomu přidáme masážní účinek hlavice, zajistíme lepší výsledek lipolýzy (odbourávání tuku uloženého v tukových buňkách) a stimulaci nového kolagenu a elastinu.

UNIKÁTNÍ VLASTNOSTI
Jak bylo vysvětleno výše, unikátní kombinací DVTP s CMF/TOP významně napomáháme ke snížení tukových zásob, zvýšení elasticity pokožky a stimulaci nového kolagenu. Naprosto bezpečné nastavení přístroje lze využít v automatickém režimu, s možností velmi snadného a kontrolovaného ošetřování citlivých oblastí, jako jsou krk a obličej.

ČIM SE LIŠÍ?
Přístroj je vybaven dvěma hlavicemi na obličej a krk. První z nich je unikátní hlavice na vrásky - jedná se o velmi jemnou specializovanou hlavici pro ošetření těch nejméně přístupných oblastí obličeje, zejména kolem očí.

JAKÉ JSOU CÍLE?
Zeštíhlení, lifting. Viditelné výsledky již po prvním ošetření. Výsledky jsou trvalé.

JAK SE TO ODEHRÁVÁ?
Absorpcí vysokofrekvenční energie, neinvazivně, zahříváním hlubších vrstev tkáně. Vstřebávání radiofrekvenční energie způsobuje, že se hlubší kožní a podkožní tkáně zahřívají a vytváří lokalizované a regulované poškození vyvolané zápalem, stejně tak několik strukturálních molekulárních změn. Stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagenu.

KOLIK JE POTŘEBA PROCEDUR?
Nový KONTUR MD, multipolární radiofrekvenční přístroj přináší po první proceduře okamžité a patrné zlepšení v napínání pokožky a tvarování postavy. Ošetření je příjemné a bez bolesti! Dlouhodobě přetrvávající zlepšení, zpevnění a zvýšení elasticity pokožky s účinky proti stárnutí se dostaví po 6-8 procedurách. Dá se použít na každý typ kůže.PLAZMATERAPIE – PLAZMALIFTING

Cellular Matrix
Revoluční metoda, které kombinuje dvě nejefektnější techniky omlazení pleti: A-PRP + speciální kyselina hyaluronová.
Mnoho studií už prokázalo, že proces stárnutí začíná už na buněčné úrovni, což vede k redukci kolagenu, snížení přirozené hydratace pleti, ztenčení pokožky, snížení odolnosti proti UV záření a postupné ztrátě imunitních mechanizmů. Výsledkem je tvorba vrásek, pigmentace, povislá kůže, kruhy pod očima, řídnutí vlasů atd.
Pomocí metody Cellular Matrix je možné dosáhnout omlazení pokožky a zároveň nastartovat proces regenerace kůže přímo na buněčné úrovni. Kyselina hyluronová dodá pleti hydrataci a výživu.Postup ošetření:

Z odebrané krve se pomocí centrifugy oddělí krevní plazma, bohatá na proteiny a krevní destičky s velkým množstvím růstových faktorů, které pak společně s kyselinou hyaluronovou aplikují do celé plochy obličeje, popř. jiných částí těla.
Dochází tak přirozenou cestou k revitalizaci a regeneraci pleti, ke zlepšení struktury a elasticity pokožky.
Zákrok je ambulantní.

Spolupracujeme s http://www.estheticline.cz.


Sledujte nás na Facebooku